Rozšíření sortimentu o kompostovatelné obaly

Naši nabídku přípravků bakterie do septiku, bakterie do ČOV a bakterie do suchých WC nově rozšiřujeme o 500 g variantu v ekologickém, kompostovatelném obalu typu doypack.

Nejedná se o jen tak obyčejný doypack, ten náš má několik velice zajímavých vlastností:

  • Obal je plně kompostovatelný
  • Vyroben takřka výhradně z přírodních materiálů
  • Vnější obal je z recyklovaného papíru a vnitřní membrána je z rostlinné celulázy a škrobu
  • Oválné dno zaručuje dobrou stabilitu při skladování
  • Zipový uzávěr velice dobře těsní, tzn. dovnitř se nedostane žádný vzduch ani vlhkost, která by mohla bakterie předčasně aktivovat

bakterie do čov kompostovatelný obal

Shrnutí

Ekologické kompostovatelné doypack sáčky nemají za úkol nahradit tolik populární dózy, ty samozřejmě v nabídce dále zůstávají. Naším cílem je pouze nabídnout alternativu těm zákazníkům, kteří nemají rádi plastové obaly (přesto je třeba zmínit, že naše dózy jsou vyrobeny z HDPE plastu, který je plně recyklovatelný).

Co se týče samotného obsahu obalu, tak ten se od sebe v žádném případě neliší. Ve všech případech získáte kvalitní přírodní bakterie pocházející z české laboratoře. Také cena výrobku je v obou případech identická (Tip: při koupi dvou 500 g balení máte momentálně dopravu zcela zdarma).

Rozhodli jsme se i k plně kompostovatelnému obalu standartně přidat odměrku (HDPE plast, plně recyklovatelná), nicméně pokud ji zákazník nechce nebo nevyžaduje, stačí to připsat do poznámky k objednávce a přípravek bude expedovaný bez odměrky.

 

Děkujeme za pozornost a těšíme se na Vaši další návštěvu :-)

 

kompostovatelné obaly (3)