Kde koupit bakterie do ČOV

Představme si situaci, kdy nám firma nainstalovala novou čističku odpadních vod, případně jsme se někde doslechli nebo dočetli, že by bylo dobré naše zařízení podpořit dávkováním bakterií do ČOV. Napadne nás pak celkem logická otázka „kde koupit bakterie do ČOV“. Možností máme několik. Pojd´me se na ně společně podívat.

 Bakterie do čov

4 možnosti, kde koupit bakterie do ČOV

 

  1. V hobby marketu – většina hobby marketů typu Obi, Hornbach apod. bakterie do čističky odpadních vod v nabídce má. Pravdou je, že ne každý má hobby market v rozumné dojezdové vzdálenosti a cenově výrobky v těchto obchodních sítích patří spíše k vyšším.

 kde koupit bakterie do čov (4)

  1. Specializovaný e-shop - na trhu také existují specializované e-shopy, které tento sortiment nabízejí. Některé, jsou provozovány přímo výrobci bio přípravků do odpadních systémů (jako v našem případě). Výhody jsou nasnadě – zboží si vyberu v pohodlí domova a nechám si je poslat domů, na výdejní místo, do Z-boxu apod, dále mohu počítat s odborným poradenstvím při výběru, aplikaci apod. My bychom Vás tímto rádi pozvali k návštěvě našeho e-shopu bakteriedoseptiku.cz. Jsme výrobce těchto přípravků a veškeré zboží tak máme skladem. Navíc doprava je u nákupu nad 600 Kč momentálně zcela zdarma.

 kde koupit bakterie do čov (5)

  1. Výrobce čistíren odpadních vod a septiků – někteří výrobci domácích ČOV, jímek a septiků bakterie do ČOV také nabízejí. V tomto případě si najdeme několik producentů v našem okolí a kontaktujeme je s dotazem, zda bakterie do čistíren odpadních vod nabízejí.

 

  1. Zahradní centra, domácí potřeby, drogérie – obchody tohoto typu přípravky do ČOV často také nabízejí. Stejně jako v případě výrobců čistíren platí, že ne všechny, a aktuální dostupnost sortimentu tak budeme muset bohužel nejprve prověřit.

 kde koupit bakterie do čov (2)

 

Kde koupit bakterie do ČOV – shrnutí

 

Zjistili jsme, že možností, kde koupit bakterie do ČOV máme několik. Dá se říct, že dvě z nich jsou „tutovky“ a u dalších dvou si musíme dostupnost tohoto typu sortimentu nejprve prověřit.

Pokud spěcháme a bakterie do ČOV potřebujeme mít okamžitě, pak velký hobby market je pro nás jistou volbou. Nevýhodou může být vyšší cena a užší sortiment těchto výrobků v nabídce.

Za předpokladu, že nám postačí mít přípravek k dispozici za zhruba 2 pracovní dny, pak je vhodné prozkoumat nabídku specializovaných e-shopu výrobců i obchodníků s těmito produkty. V online prostředí funguje obrovská konkurence a bakterie do čističky tak seženeme mnohdy za výhodnější cenu a s případným poradenstvím také nebývá problém.

Snad jsme Vám pomohli odpovědět na otázku „kde koupit bakterie do ČOV“ a budeme se na Vás případně těšit v našem e-shopu.

 DSC07008-Edit

Dále by Vás mohlo zajímat:

Kdy dát do čističky bakterie

Co nepatří do čističky odpadních vod

Bakterie do ČOV a jejich funkce

Hustá hnědá pěna v ČOV

Nejlepší bakterie do ČOV

Jaké bakterie do ČOV

Jak odstranit zápach z ČOV

Sanbien Liquid XP 2001